Dla inwestora

Dla inwestora

Masz pieniądze które chcesz dobrze i pewnie ulokować a jednocześnie w produkty które stale rosną na wartości? Chcesz by ktoś zarabiał pieniądze za Ciebie ale dla Ciebie? Nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie.


Pamiętaj cena drewna, stali, aluminium i innych surowców stale rośnie. Coraz więcej osób umiera z powodu Covid, nie wiadomo co nas jeszcze czeka. Może inna pandemia? Trumny i urny zawsze będą potrzebne do pochówku. Tanie nagrobki też będą się sprzedawać coraz lepiej bo klienci szukają oszczędności.

Proponujemy zakup trumien, urn lub nagrobków w ilości hurtowej, które będą u nas przechowywane w tzw. komis i na inwestora życzenie od razu wystawione do sprzedaży za cenę detaliczną wyższą, na naszej stronie i w innych miejscach reklamowych. Nagrobki montujemy na terenie całego kraju.

Minimalna kwota do zainwestowania to 10000 zł w zakup towaru który się sprzeda z zyskiem a z miesiąca na miesiąc wzrasta na wartości. Proponujemy nie spieszyć się ze sprzedażą tylko zaczekać kilka miesięcy jak ceny wzrosną. Za trumny, urny czy nagrobki które u nas są przechowywane do czasu sprzedaży pobieramy opłatę w wysokości:

  • za urnę 5 groszy netto za dzień do dnia sprzedaży
  • za nagrobek z tworzywa sztucznego pojedynczy 40 groszy netto za dzień do dnia sprzedaży
  • za nagrobek z tworzywa sztucznego podwójny 70 groszy netto za dzień do dnia sprzedaży
  • za nagrobek kompozytowy pojedynczy 99 groszy netto za dzień do dnia
  • za nagrobek kompozytowy podwójny 1,50 zł netto za dzień do dnia

Opłata jest pobierana do 7 dnia za poprzedni miesiąc.

Masz pytania, chcesz zainwestować dzwoń tel. 608 301 401 lub napisz biuro@ostatnia-droga.pl
Zapraszamy do współpracy

powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=